Questions field (7.x-1.16) - en to nn translation catalogue (32 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Overview
nn: Oversikt

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Image
nn: Bilete

en: Required
nn: Påkrevd

en: Category
nn: Kategori

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: Picture
nn: Bilete

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
nn: Valfritt. I menyen vil lettare element bli prioritera mot toppen, medan tunge element blir plassera lenger ned.

en: Is equal to
nn: Er lik

en: Is not equal to
nn: Er ulik

en: Above
nn: Over

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: starting from @count
nn: start frå @count
