Questions field (7.x-1.17) - en to et translation catalogue (81 entries)

en: select
et: selekteeri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Overview
et: Ülevaade

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Types
et: Tüübid

en: Multiple
et: Mitu

en: Required
et: Kohustuslik

en: Category
et: Kategooria

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Archives
et: Arhiivid

en: Add
et: Lisa

en: Format
et: Vorming

en: Display
et: Kuva

en: Picture
et: Pilt

en: Email
et: E-kiri

en: Options
et: Valikud

en: Separator
et: Eraldaja

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
et: Valikuline. Menüüs vajuvad raskemad elemendid allapoole ja kergemad tõusevad ülespoole.

en: Inline
et: Samal real

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Media
et: Meedia

en: Position
et: Asukoht

en: CSS classes
et: CSS klassid

en: American Samoa
et: Ameerika Samoa

en: Georgia
et: Gruusia

en: Marshall Islands
et: Marshalli saared

en: Palau
et: Belau

en: Countries
et: Riigid

en: Reversed
et: Vastupidine

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Above
et: Üleval

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: starting from @count
et: alates @count

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: Is not one of
et: Pole üks järgnevaist

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Filesize (KB)
et: Faili suurus (KB)

en: Simple separator
et: Lihtne eraldaja

en: Progress indicator
et: Edenemise indikaator

en: Bar with progress meter
et: Progressiriba

en: Add image
et: Pildi lisamine

en: (first item is 0)
et: (esimene element on 0)

en: (start from last values)
et: (alusta viimastest väärtustest)

en: Unique
et: Ainulaadne

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Display @count value(s)
et: Kuva @count väärtus(t)

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
et: Väiksem kuva (throbber) ei näita uuenduste olekut, kuid võtab vähem ruumi. Edenemise riba on abiks suurte üleslaadimiste jälgimiseks.

en: First and last only
et: Ainult esimene ja viimane

en: Upload directory
et: Üleslaetavate failide kaust
