Questions field (7.x-1.17) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Picture
ht: Foto
