Questions field (7.x-1.17) - en to lv translation catalogue (149 entries)

en: select
lv: izvēlēties

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Overview
lv: Pārskats

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Types
lv: Veidi

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Required
lv: Obligāts

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Archives
lv: Arhīvi

en: Add
lv: Pievienot

en: Format
lv: Formāts

en: Display
lv: Ekrāns

en: Picture
lv: Attēls

en: Email
lv: E-pasts

en: Options
lv: Iespējas

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
lv: Neobligāts. Izvēlņu sistēmā smagāki elementi grims, savukārt vieglāki nonāks tuvāk augšai.

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Is not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Media
lv: Multivide

en: Email format
lv: E-pasta formāts

en: Position
lv: Pozīcija

en: CSS classes
lv: CSS klases

en: show
lv: rādīt

en: American Samoa
lv: Amerikāņu Samoa

en: Georgia
lv: Gruzija

en: Guam
lv: Guama

en: Marshall Islands
lv: Māršala salas

en: Puerto Rico
lv: Puertoriko

en: Virgin Islands
lv: Virdžīnu salas

en: Countries
lv: Valstis

en: Maxlength
lv: Maksimālais garums

en: Reversed
lv: Apgriezts otrādi

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: Check this option if the user must enter a value.
lv: Atzīmējiet šo iespēju, ja lietotājam ir jānorada vērtība.

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: The default value of the field.
lv: Noklusētā lauka vērtība.

en: Width of the textfield.
lv: Teksta ievades lauka platums

en: User email as default
lv: Lietotāja e-pasts kā noklusētais

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
lv: Uzstādīt noklusēto vērtību lietotāja epasta laukam, ja viņš/viņa ir ielogojies.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lv: Padarīt šo lauku nelabojamu. Noderīgi iestatot nemaināmu noklusēto vērtību.

en: Questions
lv: Jautājumi

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
lv: Atļauj veidot izvēles rūtiņas, radio pogas vai izvēles sarakstus.

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
lv: Liels teksta ievades lauks, kas atļauj teksta ievadi vairākās rindās.

en: Basic textfield type.
lv: Pamata teksta lauka tips.

en: Alaska
lv: Aļaska

en: Arkansas
lv: Arkanzasa

en: California
lv: Kalifornija

en: Colorado
lv: Kolorado

en: Connecticut
lv: Konektikuta

en: Delaware
lv: Delavera

en: Hawaii
lv: Havaju salas

en: Idaho
lv: Aidaho

en: Illinois
lv: Ilinoisa

en: Iowa
lv: Aiova

en: Kansas
lv: Kanzasa

en: Kentucky
lv: Kentuki

en: Louisiana
lv: Luiziāna

en: Maine
lv: Mena

en: Maryland
lv: Marilenda

en: Massachusetts
lv: Masačūsetsa

en: Michigan
lv: Mičigana

en: Minnesota
lv: Minesota

en: Mississippi
lv: Misisipi

en: Missouri
lv: Misūri

en: New Hampshire
lv: Ņūhempšīra

en: New Jersey
lv: Ņūdžersija

en: New Mexico
lv: Ņūmeksika

en: New York
lv: Ņujorka

en: North Carolina
lv: Ziemeļkarolīna

en: North Dakota
lv: Ziemeļdakota

en: Oregon
lv: Oklahoma

en: Pennsylvania
lv: Pensilvānija

en: Rhode Island
lv: Rodailenda

en: South Carolina
lv: Dienvidkarolīna

en: South Dakota
lv: Dienvidkarolīna

en: Tennessee
lv: Tenesī

en: Texas
lv: Teksasa

en: Utah
lv: Jūta

en: Vermont
lv: Vērmonta

en: Virginia
lv: Virdžīnija

en: Washington
lv: Vašingtona

en: West Virginia
lv: Rietumvirdžīnija

en: Wisconsin
lv: Viskonsina

en: Wyoming
lv: Vaiominga

en: Above
lv: Virs

en: District of Columbia
lv: Kolumbijas apgabals

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: starting from @count
lv: sākot no @count

en: Resizable
lv: Maināms izmērs

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Is not one of
lv: Nav viens no

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Component %name deleted.
lv: Komponents %name dzēsts.

en: Token values
lv: Aizņemtās vērtības

en: Leaving blank will use the default size.
lv: Atstājot tukšu, tiks izmantots noklusētais izmērs.

en: Filesize (KB)
lv: Datnes izmērs (KB)

en: Make this field resizable by the user.
lv: Atļaut šī lauka izmēra maiņu lietotājam.

en: Examples: $, #, -.
lv: Piemēri: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
lv: Piemēri: lb, kg, %.

en: Simple separator
lv: Vienkāršs atdalītājs

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators

en: Bar with progress meter
lv: Josla ar progresa mērītāju

en: Throbber
lv: Pulsētājs

en: Days of the week
lv: Nedēļas dienas

en: Unique
lv: Unikāls

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Allow users to upload files of configurable types.
lv: Atļauj lietotājiem augšupielādēt konfigurējamu tipu failus.

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
lv: Atzīmēt, ka visas ievadītās vērtības ir unikālas. Viena un tā pati vērtība nevar tikt izmntota divreiz.

en: no upload
lv: nav augšupielādes

en: Other...
lv: Cits...

en: Allow "Other..." option
lv: Atļauj "Cits..." iespēju

en: Text for "Other..." option
lv: Teksts iespējai "Cits..."

en: Maximum length of the textfield value.
lv: Teksta ievades lauka maksimālais garums.

en: US states
lv: ASV štati

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Nothing
lv: Nekas

en: Display @count value(s)
lv: Rādīt @count vērtību(-as)

en: Upload directory
lv: Augšpielādes direktorija
