Questions field (7.x-1.17) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Required
mk: Побарано

en: Sunday
mk: Недела

en: Monday
mk: Понеделник

en: Tuesday
mk: Вторник

en: Wednesday
mk: Среда

en: Thursday
mk: Четврток

en: Friday
mk: Петок

en: Saturday
mk: Сабота

en: Add
mk: Додај
