Questions field (7.x-1.18) - en to ast translation catalogue (43 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Image
ast: Imaxe

en: Types
ast: Tribes

en: Multiple
ast: Múltiple

en: Required
ast: Requeríu

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu

en: Add
ast: Amestar

en: Format
ast: Formatu

en: Display
ast: Pantalla

en: Picture
ast: Imaxe

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Options
ast: Opciones

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: American Samoa
ast: Samoa Americana

en: Georgia
ast: Xeorxa

en: Marshall Islands
ast: Islles Márxal

en: Palau
ast: Paláu

en: Puerto Rico
ast: Puertu Ricu
