Questions field (7.x-1.18) - en to bg translation catalogue (38 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Overview
bg: Обзор

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Types
bg: Типове

en: Multiple
bg: Множествен

en: Required
bg: Задължително

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Add
bg: Добави

en: Format
bg: Формат

en: Display
bg: Дисплей

en: Picture
bg: Изображение

en: Email
bg: Е-поща

en: Options
bg: Параметри

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
bg: Не е задължителен. В менюто елементите с по-голяма тежест ще бъдат поместени в дъното на секцията, а обектите с по-малка тежест ще останат в горната част.

en: Inline
bg: В една линия

en: Media
bg: Медия
