Questions field (7.x-1.18) - en to eo translation catalogue (40 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Overview
eo: Superrigardo

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Image
eo: Bildo

en: Types
eo: Tipoj

en: Multiple
eo: Multopa

en: Required
eo: Bezonata

en: Category
eo: Kategorio

en: Name
eo: Nomo

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Add
eo: Aldonu

en: Picture
eo: Bildo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
eo: Nedeviga. En la menuo, pli pezaj punktoj subeniros kaj malpli pezaj supreniros.

en: Inline
eo: en linio

en: Position
eo: Loko

en: Countries
eo: Landoj

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Above
eo: Supere

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: Image style
eo: Bilda stilo
