Questions field (7.x-1.18) - en to jv translation catalogue (49 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Overview
jv: Sekilas

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Types
jv: Tipe

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Category
jv: Kategori

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Add
jv: Tambah

en: Display
jv: Tampilan

en: Picture
jv: Gambar

en: Options
jv: Opsi

en: Separator
jv: Watesan

en: Is equal to
jv: Pada karo

en: Is not equal to
jv: Ora padha karo

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: American Samoa
jv: Samoa Amerika

en: Allowed file extensions
jv: Ekstensi file sing diidinaké

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Above
jv: Ndhuwur

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Progress indicator
jv: Panandha kemajuan

en: Bar with progress meter
jv: Gambar karo meteran kemajuan

en: Upload destination
jv: Tujuan pangunggahan

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Nothing
jv: Ora ana

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
jv: Tampilan throbber ora nontonaké status unggahan nanging ngurangi spasi. Ros progrés kuwi mbantu kanggo monitor progrés sākā unggahan sing gedhé.
