Questions field (7.x-1.19) - en to ps translation catalogue (38 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: Types
ps: ډولونه

en: Required
ps: غوښتى

en: Category
ps: ټولی

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: Add
ps: زیاتول

en: Format
ps: بڼه

en: Picture
ps: انځور

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Inline
ps: ننليكى

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Position
ps: ځاى

en: American Samoa
ps: امریکایي ساموا

en: Guam
ps: ګوام

en: Palau
ps: پالاو

en: Puerto Rico
ps: پورتوریکو

en: Above
ps: پورته
