Questions field (7.x-1.19) - en to sl translation catalogue (45 entries)

en: select
sl: izberi

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Overview
sl: Pregled

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Image
sl: Slika

en: Types
sl: Tipi

en: Required
sl: Obvezno

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Add
sl: Dodaj

en: Format
sl: Oblika

en: Display
sl: Prikaz

en: Picture
sl: Slika

en: Options
sl: Možnosti

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
sl: Opcijsko. V meniju se težji elementi pogreznejo na dno, lažji pa dvignejo na vrh menija.

en: Inline
sl: V vrstici

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Position
sl: Položaj

en: American Samoa
sl: Ameriška Samoa

en: Marshall Islands
sl: Maršalovi otoki

en: Puerto Rico
sl: Portoriko

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Machine name
sl: Strojno ime
