Questions field (7.x-1.19) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: Delete
mn: Ыраары

en: Operations
mn: Күүcедирилер

en: Content
mn: Утка

en: Type
mn: Янзы

en: Description
mn: Тодарадып бижиири

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Өскертири

en: Image
mn: Чурук

en: Required
mn: Херек

en: Category
mn: Бөлүк

en: Name
mn: Ат

en: Save
mn: Шыгжаары

en: Default
mn: Ниити

en: Sunday
mn: Улуг хүн

en: Monday
mn: Бир дугаар хүн

en: Tuesday
mn: Ийи дугаар хүн

en: Wednesday
mn: Үш дугаар хүн

en: Thursday
mn: Дөрт дугаар хүн

en: Friday
mn: Беш дугаар хүн

en: Saturday
mn: Чартык улуг хүн

en: Picture
mn: Чурук

en: Options
mn: Эдиглер

en: Media
mn: Медиа

en: Default value
mn: Ниити үнези
