Questions field (7.x-1.25) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Node
mg: Fehy
