Questions field (7.x-1.25) - en to uk translation catalogue (279 entries)

en: select
uk: вибір

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Overview
uk: Огляд

en: File
uk: Файл

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: None
uk: Немає

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Types
uk: Типи

en: Multiple
uk: Декілька значень

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Category
uk: Категорія

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: Archives
uk: Архіви

en: Add
uk: Додати

en: Format
uk: Формат

en: Display
uk: Показ

en: Text
uk: Текст

en: Picture
uk: Зображення

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Options
uk: Опції

en: Created
uk: Створено

en: Node
uk: Матеріал

en: Separator
uk: Розділювач

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
uk: Необов'язково. В меню елементи з меншим значенням порядку будуть розташовані вище, з більшим --  нижче.

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Term
uk: Термін

en: Widget type
uk: Тип віджета

en: Contains
uk: Містить

en: Is equal to
uk: Є рівним

en: Is not equal to
uk: Не є рівним

en: N/A
uk: Н/Д

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Textfield
uk: Текстове поле

en: Media
uk: Медіа

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Email format
uk: формат ел. пошти

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Position
uk: Позиція

en: Email Format
uk: Формат електронного листа

en: CSS classes
uk: CSS-класи

en: show
uk: показати

en: American Samoa
uk: Американське Самоа

en: Georgia
uk: Грузія

en: Guam
uk: Гуам

en: Marshall Islands
uk: Маршаллові острови

en: Palau
uk: Палау

en: Puerto Rico
uk: Пуерто-Ріко

en: Virgin Islands
uk: Віргінські Острови

en: Countries
uk: Країни

en: equals
uk: дорівнює

en: Select List
uk: Список

en: Select list
uk: Список вибору

en: Entity
uk: Сутність

en: Maxlength
uk: Максимальна довжина

en: Reversed
uk: Зворотній порядок

en: Documents
uk: Документи

en: Allowed file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: This is used as a descriptive label when displaying this form element.
uk: Використовується як описова мітка при відображенні цього елемента форми.

en: A short description of the field used as help for the user when he/she uses the form.
uk: Короткий опис цього поля, що застосовується як підказка користувачеві під час використання форми.

en: Check this option if the user must enter a value.
uk: Якщо потрібно зробити це поле обов'язковим, поставте тут позначку.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
uk: Ключ поля %field_key не коректний. Використовуйте тільки алфавітно-цифрові символи нижнього регістру й символи підкреслення.

en: Default value
uk: Базове значення

en: The default value of the field.
uk: Базове значення цього поля

en: Width of the textfield.
uk: Ширина текстового поля

en: User email as default
uk: Електронна пошта користувача базово

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
uk: Внести за промовчаннями в це поле адресу електронної пошти користувача, якщо він/вона увійшли на сайт.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
uk: Зробити це поле незмінним. Корисне для установки незмінного значення за замовчуванням.

en: Questions
uk: Питання

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
uk: Щоб дозволити користувачеві обирати декілька значень, поставте тут позначку.

en: Listbox
uk: Список

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
uk: Дозволяє створювати поля з галочками, радіо кнопки або список, що випадає, значень

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
uk: Велике текстове область, куди можна вводити значення в кілька рядків.

en: Basic textfield type.
uk: Тип звичайного текстового поля

en: Alabama
uk: Алабама

en: Alaska
uk: Аляска

en: Arizona
uk: Арізона

en: Arkansas
uk: Арканзас

en: California
uk: Каліфорнія

en: Colorado
uk: Колорадо

en: Connecticut
uk: Коннектикут

en: Delaware
uk: Делавер

en: Florida
uk: Флорида

en: Hawaii
uk: Гаваї

en: Idaho
uk: Айдахо

en: Illinois
uk: Іллінойс

en: Indiana
uk: Індіана

en: Iowa
uk: Айова

en: Kansas
uk: Канзас

en: Kentucky
uk: Кентуккі

en: Louisiana
uk: Луїзіана

en: Maine
uk: Мен

en: Maryland
uk: Меріленд

en: Massachusetts
uk: Масачусетс

en: Michigan
uk: Мічиган

en: Minnesota
uk: Міннесота

en: Mississippi
uk: Міссісіпі

en: Missouri
uk: Міссурі

en: Montana
uk: Монтана

en: Nebraska
uk: Небраска

en: Nevada
uk: Невада

en: New Hampshire
uk: Нью-Гемпшир

en: New Jersey
uk: Нью-Джерсі

en: New Mexico
uk: Нью-Мексико

en: New York
uk: Нью-Йорк

en: North Carolina
uk: Північна Кароліна

en: North Dakota
uk: Північна Дакота

en: Ohio
uk: Огайо

en: Oklahoma
uk: Оклахома

en: Oregon
uk: Орегон

en: Pennsylvania
uk: Пенсільванія

en: Rhode Island
uk: Род-Айленд

en: South Carolina
uk: Південна Кароліна

en: South Dakota
uk: Південна Дакота

en: Tennessee
uk: Теннессі

en: Texas
uk: Техас

en: Utah
uk: Юта

en: Vermont
uk: Вермонт

en: Virginia
uk: Вірджинія

en: Washington
uk: Вашингтон

en: West Virginia
uk: Західна Вірджинія

en: Wisconsin
uk: Вісконсин

en: Wyoming
uk: Вайомінг

en: Above
uk: Зверху

en: Content types that can be referenced
uk: Типи матеріалів, на які можна посилатися

en: Autocomplete text field
uk: Автодоповнюване текстове поле

en: Node Reference
uk: Посилання на матеріал

en: Check boxes/radio buttons
uk: Прапорці/радіокнопки

en: District of Columbia
uk: Округ Колумбія

en: Field Type
uk: Тип поля

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Validation
uk: Перевірка

en: Ordered list
uk: Нумерований список

en: Unordered list
uk: Ненумерований список

en: starting from @count
uk: починаючи з @count

en: Resizable
uk: Змінний розмір

en: Display type
uk: Тип відображення

en: Is not one of
uk: Жоден з

en: Autocomplete matching
uk: Збіг автодоповнення

en: Starts with
uk: Починається з

en: Is one of
uk: Один з

en: Default image
uk: Базове зображення

en: Numeric
uk: Числовий

en: Delete the %name component?
uk: Видалити компонент %name?

en: Component %name deleted.
uk: Компонент %name видалений.

en: Token values
uk: Значення замінників

en: Website timezone
uk: Часовий пояс веб-сайту

en: User timezone
uk: Часовий пояс користувача

en: Use a textfield for year
uk: Використовувати для року текстове поле.

en: If checked, the generated date field will use a textfield for the year. Otherwise it will use a select list.
uk: При наявності прапорця, дата буде братися з відповідного поля. У протилежному випадку буде пропонуватися список множинного вибору.

en: Leaving blank will use the default size.
uk: Якщо не заповнювати, буде використано базовий розмір.

en: Filesize (KB)
uk: Розмір файла (KB)

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
uk: Варіанти в списку вибору повинні бути унікальними. Наступні ключі були використані неодноразово:

en: Make this field resizable by the user.
uk: Користувач може змінювати розмір поля

en: Examples: $, #, -.
uk: Приклад: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
uk: Приклади: кг, %.

en: Broken/missing handler
uk: Пошкоджений/відсутній обробник

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
uk: Обробник цього елемент пошокоджений або відсутній і не може бути використаний. Якщо модуль надав обробник і  був вимкнений, то повторне увімкнення модуля може  його відновити. В іншому випадку, можливо, доведеться вилучити цей елемент.

en: Simple separator
uk: Простий розділювач

en: Node revision
uk: Редакція матеріалу

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Textarea
uk: Текстова область

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
uk: Оберіть спосіб підбору підказок автодоповнення. Зверніть увагу, що спосіб <em>Містить</em> може призвести до проблем зі швидкодією на сайтах з тисячами матеріалів.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
uk: %name: відмінність заголовку. Будь ласка, перевірте ваш вибір.

en: Progress indicator
uk: Індикатор поступу

en: Bar with progress meter
uk: Смуга зі шкалою поступу

en: Throbber
uk: Тробер

en: Add image
uk: Додати зображення

en: Days of the week
uk: Дні тижня

en: (first item is 0)
uk: (перший елемент - 0)

en: (start from last values)
uk: (починати з останніх значень)

en: Unique
uk: Унікальне

en: Accepts any date in any <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Strings such as today, +2 months, and Dec 9 2004 are all valid.
uk: Приймає будь-яку дату в будь-якому <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Рядки, подібні до today, +2 months, і Dec 9 2004 також дозволені.

en: Rename files
uk: Перейменовувати файли

en: Render
uk: Відобразити

en: Upload destination
uk: Шлях призначення для відвантажень

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Allow users to upload files of configurable types.
uk: Дозволяє користувачам відвантажувати файли настроюваних типів.

en: Select options
uk: Вибір варіантів

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
uk: Переконайтеся, що всі введені значення для цього поля є унікальними. Однакове значення не може бути використане двічі.

en: no upload
uk: не відвантажено

en: Other...
uk: Інший...

en: Allow "Other..." option
uk: Додати варіант "Інший..."

en: Check this option if you want to allow users to enter an option not on the list.
uk: Увімкніть цю опцію, якщо ви хочете, щоб користувачі могли внести свій варіант вибору в перелік.

en: Text for "Other..." option
uk: Текст для варіанту "Інший..."

en: If allowing other options, enter text to be used for other-enabling option.
uk: Якщо варіант "Інший..." дозволено, введіть текст, що буде використаний для цього варіанту.

en: Randomize options
uk: Випадкова послідовність варіантів

en: Randomizes the order of the options when they are displayed in the form.
uk: Розташовувати варіанти у випадковій послідовності при відображенні їх у формі.

en: Maximum length of the textfield value.
uk: Максимальна довжина вмісту текстового поля.

en: When adding a new custom e-mail, the e-mail field is required.
uk: При додаванні нових власних електронних адрес, поле електронної адреси є обов'язковим.

en: The entered e-mail address "@email" does not appear valid.
uk: Введена електронна адреса "@email" неправильна.

en: Default value timezone
uk: Часовий пояс за промовчанням

en: Load a pre-built option list
uk: Завантажити вбудований перелік варіантів

en: Use a pre-built list of options rather than entering options manually. Options will not be editable if using pre-built list.
uk: Використання вбудованого переліку варіантів зручніше, ніж введення вручну. При використанні вбудованого переліку редагування варіантів неможливо.

en: Customize keys (Advanced)
uk: Персоналізувати ключі (Просунуто)

en: Every option must have a key specified. Specify each option as "safe_key|Some readable option".
uk: Кожен варіант має мати ключ. Введіть кожен варіант у вигляді "прийнятний_ключ|Певна читабельний варіант".

en: Option keys must be less than 128 characters. The following keys exceed this limit:
uk: Ключі варіантів мають не перевищувати 128 символів. Наступні ключі перевищують це обмеження:

en: US states
uk: Штати США

en: Northern Marianas Islands
uk: Північні Маріанські острови

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Nothing
uk: Нічого

en: Enter a machine readable key for this form element. May contain only alphanumeric characters and underscores. This key will be used as the name attribute of the form element. This value has no effect on the way data is saved, but may be helpful if doing custom form processing.
uk: Введіть машинний ключ для даного елементу форми. Він може містити лише латинські абетково-цифрові символи і символи підкреслення. Цей ключ буде використовуватися як назва атрибута елемента форми. Це значення не впливає на спосіб збереження даних, але може знадобитися при виконанні власної обробки форми.

en: <strong>Key-value pairs MUST be specified as "safe_key|Some readable option"</strong>. Use of only alphanumeric characters and underscores is recommended in keys. One option per line. Option groups may be specified with &lt;Group Name&gt;. &lt;&gt; can be used to insert items at the root of the menu after specifying a group.
uk: <strong>Пари ключ-значення МАЮТЬ бути записані у вигляді "прийнятний_ключ|Певний читабельний варіант"</strong>. В ключах рекомендовано використовувати лише алфавітно-цифрові символи і символ підкреслення. Один варіант на рядок. Групи варіантів можуть бути задані за допомогою &lt;Назви групи&gt;. &lt;&gt; можна використати для додавання елементів в корінь меню після визначення групи.

en: Content revision
uk: Редакція матеріалу

en: Display @count value(s)
uk: Відображати @count значень(ня)

en: Enter your question
uk: Введіть ваше питання

en: This field stores the ID of a related node as an integer value.
uk: Це поле зберігає ідентифікатор пов'язаного матеріалу у вигляді цілого значення.

en: If using relative dates for a default value (e.g. "today") base the current day on this timezone.
uk: Якщо для значення за промовчанням ви використовуєте відносні дати (наприклад, "today"), за основу береться поточний день в даному часовому поясі.

en: The save directory %directory is not valid.
uk: Каталог збереження %directory є хибним.

en: The default value of the field identified by its key. For multiple selects use commas to separate multiple defaults.
uk: Значення поля за промовчанням ідентифіковане його ключем. При множинному вибору щоб позначити декілька значень за промовчанням використовуйте коми.

en: Hide label
uk: Приховати мітку

en: Do not display the label of this component.
uk: Не показувати мітку цього компонента.

en: Save component
uk: Зберегти компонент

en: The earliest date that may be entered into the field.
uk: Найбільш рання дата, яка може бути введена в поле.

en: Accepts any date in any <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>.
uk: Приймає будь-яку дату в будь-якому <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>.

en: The latest date that may be entered into the field.
uk: Найпізніша дата, яка може бути введена в поле.

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
uk: Тробер не відображає стан відвантажень, проте займає менше місця. Індикатор прогресу більш зручний для спостереження за великими відвантаженнями.

en: This field stores the ID of a related node revision as an integer value.
uk: Це поле зберігає ідентифікатор пов'язаної редакції матеріалу у вигляді цілого значення.

en: First and last only
uk: Лише перший і останній

en: Enter the max file size a user may upload such as 2 MB or 800 KB. Your server has a max upload size of @size.
uk: Введіть максимальний розмір відвантажуваного файла, наприклад 2 MB або 800 KB. Максимальний розмір завантаження на вашому сервері - @size.

en: Private file storage has significantly more overhead than public files, but restricts file access to users who can view submissions.
uk: Приватне зберігання файлів вимагає значно більше ресурсів, ніж загальнодоступні файли, але обмежує доступ до файлів для користувачів, які можуть переглядати надсилання.

en: Upload directory
uk: Каталог відвантаження

en: You may optionally specify a sub-directory to store your files.
uk: Додатково можна вказати підкаталог для збереження ваших файлів.

en: File size @value is not a valid filesize. Use a value such as 2 MB or 800 KB.
uk: Розмір файла @value є хибним. Використовуйте такі значення як 2 MB чи 800 KB.

en: An upload size of @value is too large, you are allow to upload files @max or less.
uk: Розмір @value надто великий, можна відвантажувати файли розміром @max або менше.

en: Max upload size
uk: Максимальний розмір відвантаження

en: Web images
uk: Веб-зображення

en: Desktop images
uk: Зображення

en: Additional extensions
uk: Додаткові розширення

en: Check this option if you want the select component to be displayed as a select list box instead of radio buttons or checkboxes. Option groups (nested options) are only supported with listbox components.
uk: Виберіть цю опцію, щоб компонент вибору відображався у вигляді списку, що випадає, замість радіо-кнопок чи прапорців. Групи варіантів (вкладені варіанти) підтримуються лише компонентом зі списком.

en: The component %name has automatically been set to display as a listbox in order to support option groups.
uk: Компонент %name був автоматично переключений на список, щоб підтримувати групи варіантів.

en: Width of the textarea in columns. This property might not have a visual impact depending on the CSS of your site.
uk: Ширина текстової області в стовпчиках. Ця властивість може не враховуватися, залежно від налаштувань CSS вашого сайту.

en: Height of the textarea in rows.
uk: Висота текстової області в рядках

en: Prefix text placed to the left of the textfield
uk: Префікс, розташовуваний ліворуч від текстового поля

en: Postfix text placed to the right of the textfield
uk: Постфікс, розташовуваний праворуч від текстового поля

en: This field supports dynamic token values. Common values might be [current-user:mail] or [node:title].
uk: Це поле підтримує динамічні значення замінників. Найчастіше тут використовується [current-user:mail] чи [node:title]

en: A full listing of tokens may be listed here by installing the <a href="http://drupal.org/project/token">Token module</a>.
uk: Повний список замінників буде відображатися тут після встановлення <a href="http://drupal.org/project/token">модуля Замінник (Token)</a>.

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, separated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
uk: Введіть через кому список додаткових файлових розширень для цього поля відвантаження.<br /> Введені розширення будуть додані до позначених вище.

en: The placeholder will be shown in the field until the user starts entering a value.
uk: Заповнювач відображатиметься у полі поки користувач не почне вводити значення.

en: Often used for example values, such as "john@example.com".
uk: Часто використовується для прикладів на кшталт "john@example.com".

en: The component positions and required values have been updated.
uk: Розташування компонентів та обов’язкові значення були успішно оновлені.

en: Wrapper CSS classes
uk: CSS-класи обгортки

en: Apply a class to the wrapper around both the field and its label. Separate multiple by spaces.
uk: Введіть клас, застосовуваний до обгортки навколо поля та його мітки. Декілька класів вводити через пробіл.

en: Apply a class to the field. Separate multiple by spaces.
uk: Введіть клас, застосовуваний до поля. Декілька класів вводити через пробіл.

en: Only one e-mail address is allowed.
uk: Дозволена лише одна електронна адреса.

en: Allow multiple e-mail addresses, separated by commas.
uk: Дозволити декілька електронних адрес, відокремлених комами.

en: Allow long format: "Example Name" &lt;name@example.com&gt;
uk: Дозволити довгий формат: "Приклад Імені" &lt;name@example.com&gt;

en: Short format only: name@example.com
uk: Лише короткий формат: name@example.com

en: Not all servers support the "long" format.
uk: Не всі сервери підтримують довгий формат.

en: You may optionally use tokens to create a pattern used to rename files upon submission. Omit the extension; it will be added automatically.
uk: Для створення зразка перейменування файлів після надсилання можна додатково використовувати замінники. Розширення не вказувати, воно додається автоматично.

en: To create unique file names, use at least one token in the file name pattern.
uk: Для створення унікальних назв файлів використовуйте у зразку імені файла принаймні один замінник.

en: Empty option
uk: Порожній варіант

en: The list item to show when no default is provided. Leave blank for "- None -" or "- Select -".
uk: Елемент списку, показуваний, якщо не надано за замовчуванням. Для "- Немає -" або "- Оберіть -" залиште порожнім

en: Description above field
uk: Опис над полем

en: Place the description above &mdash; rather than below &mdash; the field.
uk: Розмістити опис над &mdash; а не під &mdash; полем.

en: Make this field non-editable. Useful for displaying default value. Changeable via JavaScript or developer tools.
uk: Зробити це поле недоступним для редагування. Стане в нагоді для показу базового значення. Доступне для змін через JavaScript чи інструменти розробника.
