Questions field (7.x-1.27) - en to se translation catalogue (25 entries)

en: select
se: vállje

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Sunday
se: Sotnabeaivi

en: Monday
se: Vuossárga

en: Tuesday
se: Maŋŋebárga

en: Wednesday
se: Gaskavahkku

en: Thursday
se: Duorastat

en: Friday
se: Bearjadat

en: Saturday
se: Lávvardat

en: Add
se: Lasit

en: Format
se: Formáhtta

en: Text
se: Teaksta

en: Picture
se: Govva

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Position
se: Virgi
