Questions field (7.x-1.28) - en to be translation catalogue (90 entries)

en: select
be: абраць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Overview
be: Агляд

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: None
be: Аніводны(ая)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Types
be: Тыпы

en: Multiple
be: Мносны

en: Required
be: Абавязкова

en: Category
be: Катэгорыя

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Archives
be: Архіў допісаў

en: Add
be: Дадаць

en: Format
be: Фармат

en: Display
be: Паказ

en: Text
be: Тэкст

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Options
be: Налады

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
be: (не абавязкова). Больш цяжкія пункты будуць апускацца ўніз сьпісу, больш лёгкія - усплываць уверх.

en: Inline
be: Убудаваны

en: Term
be: Тэрмін

en: Widget type
be: Тып віджэта

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Is equal to
be: роўна

en: Is not equal to
be: няроўна

en: N/A
be: Не даступна

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Media
be: Мультымедыя

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: American Samoa
be: Амерыканскае Самоа

en: Georgia
be: Грузія

en: Guam
be: Гуам

en: Marshall Islands
be: Маршалавы Астравы

en: Palau
be: Палау

en: Puerto Rico
be: Пуэрта-Рыка

en: Select List
be: абраць спіс

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Entity
be: Сутнасць

en: Allowed file extensions
be: Дазволеныя пашырэнні файлаў

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Basic textfield type.
be: Базавы тып тэкставага поля

en: Above
be: Вышэй

en: Check boxes/radio buttons
be: Пераключальнікі/радыё кнопкі

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Display type
be: Тып паказу

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: Default image
be: Выява па змаўчанні

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Progress indicator
be: Індыкатар прагрэсу

en: Bar with progress meter
be: Паласа велічыні прагрэсу

en: Throbber
be: Тробер

en: Days of the week
be: Дні тыдня

en: Upload destination
be: Месца прызначэння загрузкі

en: Image style
be: Стыль выявы

en: Allow users to upload files of configurable types.
be: Дазволіць карыстальнікам загружаць файлы наладжвальных тыпаў

en: Select options
be: Выбраць опцыі

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Nothing
be: Нічога

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
be: Тробер не адлюстроўвае статуса загрузкі, аднак займае меньш месца. Паласа загрузкі дапамагае кантраляваць працэс буйных загрузак.
