Questions field (7.x-1.28) - en to km translation catalogue (69 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: None
km: គ្មាន

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Types
km: ប្រភេទ

en: Multiple
km: ច្រើន

en: Required
km: ទាមទារ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Add
km: បន្ថែម

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Picture
km: រូបភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Options
km: ជម្រើស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
km: ស្រេចចិត្ត ។ នៅ​ក្នុង​ម៉ឺនុយ ធាតុ​ដែល​ទំហំ​ធំ​នឹង​ដាក់​នៅ​ខាង​ក្រោម ហើយ​ធាតុ​ដែល​ទំហំ​តូច​នឹង​ត្រូវ​បាន​ដាក់​នៅ​កំពូល ។

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Widget type
km: ប្រភេទ​ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: N/A
km: គ្មាន

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: American Samoa
km: អាមេរិក​សាមូអា

en: Georgia
km: ហ្សក​ហ្ស៊ី

en: Guam
km: ហ្គាម

en: Marshall Islands
km: កោះ​ម៉ាស្យល

en: Palau
km: ប៉ាឡូ

en: Puerto Rico
km: ព័រតូរីកូ

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: Allowed file extensions
km: បាន​អនុញ្ញាត​កន្ទុយ​ឯកសារ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Above
km: ខាង​លើ

en: Check boxes/radio buttons
km: ប្រអប់​ធីក​/ប៊ូតុង​មួល

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Default image
km: រូបភាព​លំនាំ​ដើម

en: Progress indicator
km: ទ្រនិច​បង្ហាញ​វឌ្ឍនភាព

en: Bar with progress meter
km: របារ​ដែល​មាន​ម៉ែត្រ​វឌ្ឍនភាព

en: Upload destination
km: ទិស​ដៅ​ផ្ទុក​ឡើង

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Nothing
km: មិន​មាន

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
km: ការ​បង្ហាញ​ដំណើរការ​មិន​បង្ហាញ​ស្ថាន​ភាព​ផ្ទុក​ឡើង​ទេ ប៉ុន្តែ​ត្រូវ​ការ​ទំហំ​តិច ។ របារ​វឌ្ឍនភាព​មាន​ប្រយោជន៍​សម្រាប់​ដំណើរការ​ត្រួតពិនិត្យ​លើ​ការ​ផ្ទុក​ឡើង​ដែល​ធំៗ ។
