Questions field (7.x-1.15) - en to sk translation catalogue (102 entries)

en: Images
sk: Obrázky

en: select
sk: výber

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Overview
sk: Prehľad

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Types
sk: Typy

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: Required
sk: Povinné

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Archives
sk: Archívy

en: Add
sk: Pridať

en: Format
sk: Formát

en: Display
sk: Zobraziť

en: Picture
sk: Obrázok

en: Email
sk: E-mail

en: Options
sk: Nastavenia

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
sk: Voliteľné. V menu sa položky s väčšou váhou  prepadnú dole a s menšou váhou sa umiestnia vyššie.

en: Inline
sk: V riadku

en: Is equal to
sk: Je zhodné s

en: Is not equal to
sk: Nie je zhodné s

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Media
sk: Médiá

en: Email format
sk: Formát emailu

en: Position
sk: Pozícia

en: CSS classes
sk: CSS triedy

en: show
sk: zobraziť

en: American Samoa
sk: Americká Samoa

en: Georgia
sk: Gruzínsko

en: Marshall Islands
sk: Marshallove Ostrovy

en: Countries
sk: Štáty

en: Maxlength
sk: Maximálna dĺžka

en: Reversed
sk: Obrátený

en: Documents
sk: Dokumenty

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: This is used as a descriptive label when displaying this form element.
sk: Vysvetľujúce označenie, ktoré sa vo formulári zobrazí nad prvkom.

en: A short description of the field used as help for the user when he/she uses the form.
sk: Krátky popis tohto poľa, ktorý sa použije ako pomôcka pre používateľa, ktorý bude pole vypĺňať.

en: Check this option if the user must enter a value.
sk: Zaškrtnite túto možnosť ak používateľ musí zadať hodnotu.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
sk: Kľúč poľa %field_key je neplatný. Prosím použite iba malé písmená, čísla a podčiarkovník.

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: The default value of the field.
sk: Predvolená hodnota poľa.

en: Width of the textfield.
sk: Šírka textového poľa.

en: User email as default
sk: Predvyplniť emailom používateľa

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
sk: Vyplní toto pole používateľovým emailom, ak je prihlásený.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
sk: Urobí toto pole needitovateľným. To je užitočné ak chcete nastaviť nezmeniteľnú predvolenú hodnotu.

en: Questions
sk: Otázky

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
sk: Zaškrtnite túto možnosť ak používateľ môže vybrať viacero hodnôt.

en: Listbox
sk: Výberový zoznam

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
sk: Umožňuje vytváranie zaškrtávacích políčok, prepínacích tlačidiel alebo výberových ponúk.

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
sk: Veľká textová oblasť, ktorá umožňuje zadať viacero riadkov.

en: Basic textfield type.
sk: Základný typ textového poľa.

en: Above
sk: Nad

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Validation
sk: Overovanie platnosti

en: Ordered list
sk: Usporiadaný zoznam

en: Unordered list
sk: Neusporiadaný zoznam

en: starting from @count
sk: začínajúc od @count

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: Is not one of
sk: Nie je jeden z

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: Delete the %name component?
sk: Odstrániť komponent %name?

en: Component %name deleted.
sk: Komponent %name bol odstránený.

en: Token values
sk: Hodnoty tokenov

en: Leaving blank will use the default size.
sk: Ak necháte pole prázdne, použije sa predvolený rozmer.

en: Filesize (KB)
sk: Veľkosť súboru (KB)

en: Examples: $, #, -.
sk: Napríklad: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
sk: Napríklad: lb, kg, %.

en: Simple separator
sk: Jednoduchý oddeľovač

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Default email link
sk: Predvolený odkaz emailu

en: Progress indicator
sk: Indikátor priebehu

en: Bar with progress meter
sk: Lišta s ukazovateľom priebehu

en: Add image
sk: Pridať obrázok

en: Upload destination
sk: Cieľové umiestnenie nahrávania

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Nothing
sk: Nič
