Queue Mail (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: mail
es: correo

en: Mail
es: Correo

en: Testing
es: Probando

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
es: Error enviando correo electrónico (de %from para %to).

en: Mailkeys to queue
es: Mailkeys en espera

en: Enter each $mailkey on a separate line. Use <strong>*</strong> to do a wildcard match.
es: Ingrese cada $mailkey en líneas separadas. Use <strong>*</strong> como comodín.
