Queue Mail (7.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: mail
de: E-Mail

en: Mail
de: E-Mail

en: Testing
de: Testen

en: Set queue priorities.
de: Warteschlangenprioritäten festlegen.

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
de: Fehler beim Senden der E-Mail (von %from an %to).
