Queue Mail (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: mail
gl: correo

en: Mail
gl: Correo-e

en: Testing
gl: Probando

en: Module name
gl: Nóme do módulo

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
gl: Erro enviando correo-e (de %from a %to).
