Queue Mail (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: mail
eu: posta

en: Mail
eu: Posta

en: Testing
eu: Proba

en: 1 second | @count seconds
eu[0]: Segundu 1
eu[1]: @count segundu

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
eu: Errorea posta-e bidaltzean (%from-tik %to-ra).
