Queue Mail (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: mail
is: póstur

en: Mail
is: Póstur

en: Module name
is: Einingarnafn

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
is: Villa við að senda tölvupóst (frá %from til %to).
