Queue Mail (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: mail
lv: pasts

en: Mail
lv: Pasts

en: Testing
lv: Testēšana

en: 1 second | @count seconds
lv[0]: @count sekunde
lv[1]: @count sekundes
lv[2]: @count sekundes

en: Module name
lv: Moduļa nosaukums

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
lv: Kļūda sūtot e-pastu (no %from adresēta %to)
