Queue Mail (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: mail
fa: فرستادن

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Testing
fa: آزمایش

en: Module name
fa: نام ماژول
