Queue Mail (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: mail
he: דואר

en: Mail
he: מייל

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: 1 second | @count seconds
he[0]: שניה אחת
he[1]: @count שניות

en: Module name
he: שם מודול

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
he: שגיאה בשליחת דוא"ל (מ-%from אל %to).
