Queue Mail (7.x-1.4) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: mail
hi: मेल

en: Mail
hi: मेल

en: Testing
hi: परिक्षण

en: 1 second | @count seconds
hi[0]: १ सेकंड
hi[1]: @count सेकंड

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
hi: %from से %to को ई मेल भेजने मे त्रुटि

en: Queue status
hi: पंक्ति की स्थिति|
