Queue Mail (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: mail
jv: serat

en: Mail
jv: Surat

en: Testing
jv: Ujian

en: 1 second | @count seconds
jv[0]: 1 detik
jv[1]: @count detik

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
jv: Kaluputan ngirim e-mail (saka %from marang %to).
