Queue Mail (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: mail
oc: corrièr electronic

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Testing
oc: Tèst

en: Module name
oc: Nom del modul

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
oc: Error al mandadís del corrièr electronic (de %from a %to).
