Queue Mail (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Mail
fa: ارسال پست

en: Testing
fa: آزمایش

en: 1 second | @count seconds
fa[0]: 1 ثانیه
fa[1]: @count ثانیه

en: Module name
fa: نام ماژول

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
fa: خطا در ارسال نامه الکترونیکی (از %from به %to).
