Queue Mail (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Mail
lt: Paštas

en: Testing
lt: Testavimas

en: 1 second | @count seconds
lt[0]: @count sekundė
lt[1]: @count sekundės
lt[2]: @count sekundžių

en: Module name
lt: Modulio pavadinimas

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
lt: Klaida siunčiant el. paštą (iš %from į %to).
