Queue Mail (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: mail
be: пошта

en: Mail
be: Пошта

en: Testing
be: Тэставанне

en: 1 second | @count seconds
be[0]: 1 секунда
be[1]: @count секунды
be[2]: @count секундаў

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
be: Памылка адпраўкі емэйла (Ад %from  Каму: %to).
