Queue Runner (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Item
ar: عنصر

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Date
ar: التاريخ

en: Message
ar: الرسالة

en: Link
ar: رابط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Time
ar: الوقت

en: Format
ar: التنسيق

en: Node
ar: العقدة

en: Year
ar: السنة

en: Page
ar: الصفحة

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Log message
ar: رسالة السجل

en: Severity
ar: الحدة

en: Items
ar: أخبار

en: Month
ar: بالشهر

en: Details
ar: التفاصيل

en: State
ar: الحالة

en: Day
ar: باليوم

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Failed
ar: فشل

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Debug
ar: تنقيح

en: Raw
ar: سطر

en: Item ID
ar: معرف العنصر
