Queue Runner (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Item
be: Элемент

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Overview
be: Агляд

en: Date
be: Дата

en: Message
be: Паведамленне

en: Link
be: Спасылка

en: Settings
be: Налады

en: Time
be: Час

en: Format
be: Фармат

en: Node
be: Вузел

en: Year
be: Год

en: Page
be: Старонка

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Log message
be: Запіс у логу

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Items
be: Элементы

en: Month
be: Месяц

en: Details
be: Падрабязна

en: Day
be: Дзень

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)
