Queue Runner (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Item
et: Kirje

en: Cancel
et: Tühista

en: Go
et: Mine

en: Overview
et: Ülevaade

en: Date
et: Kuupäev

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Time
et: Aeg

en: Format
et: Vorming

en: Node
et: Postitus

en: Year
et: Aasta

en: Page
et: Lehekülg

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Log message
et: Logiteade

en: Severity
et: Tõsidus

en: Success
et: Õnnestus

en: Items
et: Kirjed

en: Month
et: Kuu

en: Details
et: Üksikasjad

en: State
et: Olek

en: Day
et: Päev

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Formatted
et: Vormindatud

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Debug
et: Siluma

en: Item ID
et: Elemendi ID

en: The node ID.
et: Sisuelemendi ID.
