Queue Runner (7.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Date
fil: Petsa

en: Message
fil: Mensahe

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Page
fil: Pahina

en: Items
fil: Mga bagay
