Queue Runner (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Item
hr: stavka

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Go
hr: Idi

en: Overview
hr: Pregled

en: Date
hr: Datum

en: Message
hr: Poruka

en: Link
hr: Poveznica

en: Settings
hr: Postavke

en: Time
hr: Vrijeme

en: Format
hr: Oblik

en: Year
hr: Godina

en: Page
hr: Stranica

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Log message
hr: Poruka zapisnika

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Items
hr: Stavke

en: Month
hr: Mjesec

en: Details
hr: Detalji

en: State
hr: Država

en: Day
hr: Dan

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka
