Queue Runner (7.x-1.0-beta1) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: Page
ht: Paj

en: Severity
ht: Severite

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›
