Queue Runner (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Go
kn: ಹೋಗು

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Success
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Day
kn: ದಿನ

en: Retry
kn: ಮರುಪ್ರಯತ್ನಿಸು

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Item ID
kn: ಅಂಶ ಐಡಿ
