Queue Runner (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Item
ku: دانە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Message
ku: پەیام

en: Link
ku: بەستەر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Time
ku: کات

en: Format
ku: فۆرمات

en: Node
ku: گرێ

en: Year
ku: ساڵ

en: Page
ku: پەڕە

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Severity
ku: دژواری

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Month
ku: مانگ

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
