Queue Runner (7.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Node
mg: Fehy
