Queue Runner (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (19 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Item
ml: ഇനം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Go
ml: പോകൂ

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Time
ml: സമയം

en: Node
ml: നോഡ്

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: Hostname
ml: ഹോസ്റ്റിന്റെ പേര്

en: Severity
ml: തീവ്രത

en: Month
ml: മാസം

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: Day
ml: ദിവസം
