Queue Runner (7.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ
