Queue Runner (7.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Item
si: අයිතමය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Date
si: දිනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස
