Queue Runner (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Item
sk: Položka

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Go
sk: Prejsť

en: Overview
sk: Prehľad

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: Link
sk: Odkaz

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Time
sk: Čas

en: Format
sk: Formát

en: Node
sk: Uzol

en: Year
sk: Rok

en: Page
sk: Strana

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Log message
sk: Správa záznamu

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Success
sk: Úspech

en: Items
sk: Položky

en: Month
sk: Mesiac

en: Details
sk: Podrobnosti

en: State
sk: Stav

en: Day
sk: Deň

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Retry
sk: Znova

en: Failed
sk: Neúspešné

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Debug
sk: Ladenie

en: Item ID
sk: ID položky

en: The node ID.
sk: ID uzla.
