Queue Runner (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Item
sv: Artikel

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Go
sv: Gå till

en: Overview
sv: Översikt

en: Date
sv: Datum

en: Message
sv: Meddelande

en: Link
sv: Länk

en: Settings
sv: Inställningar

en: Time
sv: Tid

en: Node
sv: Nod

en: Year
sv: År

en: Page
sv: Sida

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: Log message
sv: Loggmeddelande

en: Severity
sv: Grad

en: Items
sv: Poster

en: Month
sv: Månad

en: Details
sv: Detaljer

en: State
sv: Läge

en: Day
sv: Dag

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Formatted
sv: Formaterad

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Debug
sv: Felsök

en: Item ID
sv: Föremålets ID

en: The node ID.
sv: ID för noden.
