Queue Runner (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (26 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Item
th: รายการ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ

en: Link
th: ลิงค์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Time
th: เวลา

en: Format
th: รูปแบบ

en: Year
th: ปี

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์

en: Log message
th: บันทึกข้อความ

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: Items
th: จำนวน

en: Month
th: เดือน

en: Details
th: รายละเอียด

en: State
th: รัฐ

en: Day
th: วัน

en: Created date
th: วันที่สร้าง

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: The node ID.
th: node ID
