Queue Runner (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Year
ug: يىل

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Month
ug: ئاي

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Day
ug: كۈن
