Queue Runner (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Item
ur: شے

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Overview
ur: جائزہ

en: Date
ur: تاریخ

en: Message
ur: پیغام

en: Link
ur: ربط

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Time
ur: وقت

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Node
ur: نوڈ

en: Page
ur: صفحہ

en: Hostname
ur: ہوسٹ کا نام

en: Items
ur: سرخیاں

en: Details
ur: تفصیلات

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ
