Queue Runner (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Item
cy: Eitem

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Overview
cy: Arolwg

en: Date
cy: Dyddiad

en: Message
cy: Neges

en: Link
cy: Dolen

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Time
cy: Amser

en: Format
cy: Fformat

en: Node
cy: Nod

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Page
cy: Tudalen

en: Hostname
cy: Enw gwesteiwr

en: Log message
cy: Neges log

en: Severity
cy: Difrifoldeb

en: Items
cy: Eitemau

en: Month
cy: Mis

en: Details
cy: Manylion

en: Day
cy: Dyddiad

en: Created date
cy: Dyddiad y crewyd
